ROVERS POLSKA specjalizuje się w sprzedaży produktów z dziedziny Ginekologii, Cytologii, Onkologii, Andrologii, IVF-ET oraz Higieny Szpitalnej. Jesteśmy obecni w Polsce już od ponad 20 lat. W roku 1993 po raz pierwszy prezentowaliśmy znaną na całym świecie i powszechnie używaną szczoteczkę do pobierania cytologii ROVERS® CERVEX-BRUSH®. Od tego czasu zawsze chętnie bierzemy udział we wszelkich działaniach mających na celu wyeliminowanie w jak największym stopniu ryzyka zachorowania na raka szyjki macicy. Uczestniczyliśmy w realizacji modelowego programu zwalczania raka szyjki macicy w Polsce koordynowanym przez Ministerstwo Zdrowia.

Po latach starań ROVERS POLSKA ma przyjemność zaprezentować Państwu również unikalną kompozycję aparatury, podłoży i sprzętu jednorazowego użytku dla codziennej praktyki laboratorium IVF. W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby klinik IVF oraz ich pacjentów oferujemy produkty najwyższej jakości i spełniające wymagania zgodnie z najnowocześniejszymi standardami. Zapewniamy instalację sprzętu, szkolenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prowadzony przez wysoko wykwalifikowany zespół. Proponujemy ponadto konsultacje dla klinik powstających i już istniejących.


Zapraszamy do e-sklepu Katalog Rovers Ginekologia
ROVERS POLSKA posiada Certyfikat nr FS 557303 i działa w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008 w zakresie: Dystrybucja wyrobów medycznych, wyrobów do diagnostyki in vitro i suplementów diety oraz związane z tym usługi i prowadzenie szkoleń technologicznych.